fbpx

CarGO! Poznań

Dba o każdy szczegół i nieustannie chce coraz więcej. W wolnej chwili przesłuchuje swoje płyty winylowe i zwiedza Świat z plecakiem. Od niedawna zdobywca stoków narciarskich!

Mistrz owocnych negocjacji jak i… dezorganizacji. Jeżeli nie spotkasz go w biurze, najpewniej raczy się w pobliskiej restauracji albo łowi ryby z jachtu na Bałtyku czy Chorwacji.

Świetnie zarządza zespołem, sumienny i zabawny. Obok Mariusza to kolejny miłośnik gastronomii. Poza pracą lubi być w pracy, jak i przecierać nowe szlaki ze swoim Jack Russelem.

Mistrz słowa i ciętej riposty – jak się okazało, nie tylko w prywatnej rozmowie, ale również podczas negocjacji biznesowych. Omówi i sprzeda każdy pojazd kempingowy!

W pracy pomaga w doborze właściwych akcesoriów na Twoje wakacje, po pracy – chwyta wakeboard i ujeżdża pobliskie wyciągi.

Tajny agent, wysłannik do wszelakiej akcji spotkań, zlotów czy integracji. Mistrz wolnego słowa – szczególnie wtedy, gdy widzi przed sobą światła kamery

Wsparcie i pomoc wszelakiej maści – niezależnie czy potrzeba dotacji, wsparcia księgowego czy załatwienia dokumentów do rejestracji!

Wiecznie uśmiechnięta i radosna, a zarazem stanowcza w swoich codziennych działaniach. Pomoże przy każdej możliwej okazji – szczególnie, gdy witasz ją szerokim uśmiechem

Radosna i pogodna niezależnie od wszystkiego – czy to kalkuluje w pracy, czy w domu. Ukojenie od świata liczb znajduje na łonie natury, czy to podczas spływu kajakowego czy pływania w jeziorze.

To jego kreacje i grafiki widzisz w około siebie: na stronie, w reklamach czy na Fejsie. Zarażony pasją podróżowania przemierza Świat na motocyklu, w kamperze czy z butlą pod wodą.

Doposażą, złożą i rozłożą pojazd w kilka chwil, traktując każdą śrubę z odpowiednim namaszczeniem. Bombowe połączenie zabawnego gawędziarza, cichego rock’n’rollowca i osoby, dla której w zasadzie wszystko jedno 🙂