fbpx

Serwis

NiezawodnyProfesjonalnySprawny serwis pojazdów kempingowych

Doposażenie zewnętrzne

Klimatyzacje stacjonarne, panele solarne, anteny satelitarne, markizy, bagażniki rowerowe, relingi, drabiny, przyłącza zewnętrzne i inne

Doposażenie wewnętrzne

Przetwornice napięcia, systemy multimedialne, systemy nagłośnień, kamery cofania, instalacje stałych zbiorników na gaz LPG i inne

Akcesoria kempingowe

Agregaty prądotwórcze, grille gazowe, stoły, krzesła, wyposażenie łazienek, kuchni, gadżety kempingowe, latarki LED i wiele więcej

Jesteśmy po to, aby Tobie pomóc

Naszą specjalnością jest nie tylko wynajem i sprzedaż samochodów kempingowych, lecz również serwis kamperów w Poznaniu a od niedawna także w Wejherowie. Wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą rozwiązać każdy problem związany z Twoim samochodem kempingowym. Jesteśmy do stałej dyspozycji klientów – zachęcamy do kontaktu i omówienia problemu.

Naprawiamy zarówno podwozia, jak i zabudowy kamperów. Chętnie służymy doradztwem technicznym i dysponujemy dobrze zaopatrzonym magazynem części zamiennych. Serwisujemy również urządzenia grzewcze takich marek jak: ALDE, DOMETIC, TRUMA, czy WEBASTO. Prowadzimy przeglądy gwarancyjne oraz bieżące. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc nawet przy naprawdę trudnych przypadkach!

Sprzątanie wnętrza
Przegląd szczelności instalacji gazowej
Przegląd pojazdu / przyczepy

Przegląd względnia między innymi kontrolę: oświetlenia; działania zamków i klamek; systemu wody czystej i szarej; systemu gazu; działania okien i drzwi; ogrzewania; stanu płynów eksploatacyjnych pojazdu; działania gniazd USB/12V/230V; panelu sterowania; działania lodówki i zamrażalnika; działania palników kuchennych i piekarnika/grilla; działania akcesoriów dodatkowych tj. markiza, TV, antena SAT, bagażnik rowerowy; czyszczenie zbiorników i instalacji chemią specjalistyczną; czyszczenie kasety sanitarnej chemią specjalistyczną

Wymiana kół
Wymiana opon z wyważeniem
Montaż TV
Montaż markizy
Montaż bagażnika rowerowego
Montaż uchwytu TV
Montaż panelu fotowoltaicznego z regulatorem napięcia
Montaż dwóch paneli fotowoltaicznych z regulatorem napięcia
Montaż przetwornicy
Montaż klimatyzacji pod podłogowej
Montaż klimatyzacji dachowej
Montaż anteny SAT
Montaż relingów + drabinka
Montaż DuoComfort/DuoControl
Montaż SOG
Montaż czujników parkowania
Montaż kamery cofania
Montaż haka holowniczego Sawiko / Linnepe
Montaż poduszek pneumatycznych wspomagających
Montaż okapu kuchennego z wyciągiem
Montaż radia 1DIN/2DIN
Montaż podpór stabili. mechaniczych
Montaż podpór stabili. elektrycznych
Montaż wywietrznika dachowego zamiast okna
Montaż wywietrznika dachowego z wycięciem

Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23%).
Powyższy cennik jest informacyjny, ceny końcowe ustalane są po oględzinach pojazdu i przygotowaniu wyceny, która musi zostać zaakceptowana przez klienta. Jedna roboczogodzina to koszt 369,00 zł brutto.
Koszt przygotowania wyceny to 307,50 zł brutto. W przypadku akceptacji wyceny i naprawy pojazdu lub przyczepy w naszym serwisie jest on wliczony w cenę usługi i/lub części. Klient nie jest dodatkowo nim obciążany.

Twój serwis kamperów

CarGO! to marka łącząca pasjonatów caravaningu. Staramy się stworzyć przestrzeń dla osób, które tak jak my kochają kampery i podróże pełne niezależności. Dlatego właśnie naszą specjalnością jest nie tylko wynajem i sprzedaż samochodów kempingowych, lecz również serwis kamperów w Poznaniu, a od niedawna także w Kielnie. W ten sposób możemy zapewnić kamperowiczom pełne wsparcie związane nie tylko z wyborem odpowiedniego pojazdu, ale także z bezpieczeństwem podczas wyjazdów. Wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą rozwiązać każdy problem związany z Twoim samochodem kempingowym. Jesteśmy do stałej dyspozycji klientów – zachęcamy do kontaktu i omówienia problemu.

Naprawiamy zarówno podwozia, jak i zabudowy kamperów. Chętnie służymy doradztwem technicznym i dysponujemy dobrze zaopatrzonym magazynem części zamiennych. Serwisujemy również urządzenia grzewcze takich marek jak: ALDE, DOMETIC, TRUMA, czy WEBASTO. Prowadzimy przeglądy gwarancyjne oraz bieżące. Wyróżnia nas naprawdę duże doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc nawet przy naprawdę trudnych przypadkach!

Warto wiedzieć, że w naszym serwisie można naprawiać nie tylko kampery i przyczepy kempingowe kupione w CarGO! Rent a Camp. Jeśli posiadasz własny pojazd campingowy i szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zadbać o jego przegląd – zapraszamy serdecznie. Chętnie realizujemy wszystkie zlecenia.

kampery nowe

Dlaczego warto skorzystać z serwisu pojazdów kempingowych CarGO!?

Ponieważ dysponujemy profesjonalnym zapleczem, które umożliwia skuteczne serwisowanie i naprawę zabudów mieszkalnych kamperów oraz przyczep kempingowych. W serwisie dbamy też o instalacje gazowe. Dokonujemy przeglądów standardowych, a poza tym można też umówić się na przeglądy przed- i posezonowe, podczas których możemy sprawdzić instalacje gazowe, wodne oraz elektryczne.

W naszym serwisie CarGO! Rent a Camp naprawiamy nie tylko usterki zewnętrzne, ale również wewnętrzne. Jeśli chcesz na przykład wymienić tapicerkę albo uszkodzone elementy mebli – zgłoś się do nas! Chętnie pomożemy też przy innych problemach, związanych na przykład z uszczelnianiem ścian, podłóg czy dachów, montażem klimatyzacji, telewizorów i wiele innych. Na życzenie klientów możemy również wymienić plastikowe elementy przyczep oraz kamperów, takie jak nadkola, narożniki, listwy i tak dalej.

W naszym serwisie możesz też liczyć na montaż dodatkowego wyposażenia do przyczep kempingowych, kamperów i kamper-vanów. Na życzenie klientów doposażamy pojazdy campingowe między innymi w klimatyzatory, uchwyty do telewizorów, dodatkowe ogrzewanie, bagażniki rowerowe, radia i nawigacje, zestaw paneli solarnych o różnej mocy. Dodatkowo, zapewniamy też montaż markiz ściennych i dachowych, anten satelitarnych, gasbank,  dodatkowych zbiorników czystej wody i stacji multimedialnych. Ponadto, możemy również zainstalować dodatkowe przyłącza wodne, ciśnieniowe, gazowe i elektryczne. Co więcej, montujemy też prysznice zewnętrzne.

W serwisie wypożyczalni pojazdów campingowych pracują osoby, które doskonale znają się na swoim fachu. Jeśli chcesz mieć więc pewność, że Twój pojazd będzie znakomicie przygotowany do drogi, nie czekaj i zarezerwuj termin jeszcze dziś. Warto dbać zarówno o roczne przeglądy, jak i te przedsezonowe. Dzięki temu Twoje auto będzie sprawne przez wiele lat, a Ty co roku będziesz mógł cieszyć się wspaniałymi wakacjami. Dbanie o kampera to też gwarancja tego, że można korzystać ze spontanicznych wyjazdów i nie bać się ewentualnych usterek powstałych na skutek długiego nieużytkowania pojazdu. Nasi fachowcy zadbają o Twój samochód i sprawią, że będzie zawsze znakomicie przygotowany do drogi.

Warto wiedzieć, że serwis CarGO! zajmuje się również serwisowaniem urządzeń grzewczych przeznaczonych do kamperów. Naprawiamy między innymi urządzenia marek ALDE, DOMETIC, TRUMA oraz WEBASTO.